Dotacje na działalność i rozwój firm

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz przygotować profesjonalny biznesplan? Szukasz informacji skąd pozyskać środki na otwarcie własnej firmy? A może bierzesz udział w projekcie dotacyjnym lub ubiegasz się o środki z urzędu pracy na otwarcie własnej działalności? Pomożemy Ci przygotować skuteczny biznesplan.

Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jesteśmy firmą zajmującą się przygotowywaniem profesjonalnych biznesplanów na zamówienie. Oferujemy pomoc w przygotowaniu biznesplanu na założenie własnej firmy z dostępnych na rynku środków zewnętrznych.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu dotacji na rozpoczęcie działalności oraz doradztwo w zakresie prawidłowego rozliczenia pozyskanych środków. Nasza usługa nie ogranicza się jedynie do prostego przygotowania biznesplanu na zamówienie, lecz oferujemy 12 miesięczne wsparcie w zakresie rozliczenia dotacji oraz wsparcia pomostowego.

Jesteśmy zespołem doradców z wieloletnim doświadczeniem w pisaniu, ocenianiu i rozliczaniu biznesplanów. Nasza wiedza na temat dotacji unijnych jest praktyczna i poparta wykształceniem w zakresie finansów oraz doradztwa biznesowego. Gwarantujemy wysoką jakość usługi w rozsądnej cenie.

Oferujemy wsparcie przy uzyskaniu dotacji na otwarcie i prowadzenie działalności z:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!