Optymalizacja kosztów personelu

Stale rosnące koszty zatrudnienia stanowią wyzwanie dla wielu przedsiębiorców. Niewielu przedsiębiorców wie lub chce skorzystać z korzystnej i polecanej przez prawo optymalizację kosztów, którą można dokonać poprzez zatrudnienie pracowników z niepełnosprawnościami.

Wg oficjalnych szacunków w Polsce żyje ponad 3 miliony osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, jednak potencjał zawodowy tych osób nie jest wystarczająco wykorzystany. Osoby z niepełnosprawnościami nie tylko mogą stać się wartościowymi członkami zespołu pracowniczego, lecz również ich zatrudnienie z jednej strony może przyczynić się do zmniejszenia kosztów zatrudnienia poprzez redukcję tzw. „kary na PFRON”, zaś z drugiej strony pozyskanie wykwalifikowanego pracownika może wiązać się z otrzymywaniem dofinansowania do jego zatrudnienia w kwocie sięgającej nawet 75% jego pensji.

Nasza firma oferuje usługi pośrednictwa pracy oraz obsługi kadrowo-płacowej w zakresie zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.  Oferujemy bezpłatną symulację optymalizacji kosztów, jak również pomoc w doborze odpowiednich kandydatów. Wspieramy w ten sposób budowanie pozytywnego wizerunku firmy, jak również przełamujemy stereotypy nt. niepełnosprawności.

To zawsze się opłaca!